Letos poprvé v historii skupiny (nebo alespoň kam až naše paměť sahá a klidně nás opravte) jsme se rozhodli zúročit mnohaleté zkušenosti s pořádáním našich letních táborů a připravili jsme dva turnusy příměstských táborů i pro veřejnost.

Táborová základna, bude na naší klubovně v Žabovřeskách.
https://mapy.cz/s/pepofemugu

O děti se na každém turnusu bude starat tým certifikovaných vedoucích, kteří vyrostli u nás na skupině a mají tedy celoživotní zkušenosti.

Součástí programu budou hry, tvoření, výlety například do muzea Antropos, jeskyně Pekárny, Dino parku... A další, ale celý program samozřejmě prozradit nechceme.

Zajištěna bude samozřejmě i strava v podobě teplých obědů a svačinek "do ruky".

Více informací lze získat na Facebooku naší skupiny , nebo volejte na uvedené kontakty. Za sdílení budeme rádi. 😉

15. - 22. 2. 2020 Nekoř - Čenkovice v Orlických horách

Sraz: v sobotu 15. 2. 2020 v 9:30 na klubovně, kde naložíme lyže a případně i batohy a pak se společně přesuneme na hlavní nádraží. Vlak směr Ústí nad Orlicí odjíždí v 10:56. Děti můžete předat už na klubovně.

Návrat: v sobotu 22. 2. 2020 v 15:02 na hlavní nádraží - v tu dobu by měl dojet i vozík s lyžema, které si budete moci rovnou rozebrat (pravděpodobně na parkoviště u Tesca).

Cena: 4000,- bez skipasů. Doplatek budeme vybírat v sobotu na sraze, případně můžete zaslat na náš účet 2600420497/2010. Do poznámky uveďte jméno dítěte a HORY - DOPLATEK. Děkujeme.

S sebou: věci na vícedenní výpravu, brát si nemusíte spacáky a ešusy, naopak nezapomeňte přezůvky, hygienické potřeby včetně ručníků, plavky, zimní sportovní oblečení a vybavení - všichni budou mít helmu! Nezapomeňte potvrzení o seřízení vázání a kartičku pojišťovny. Nedávejte dětem mobily, tablety apod. V případě potřeby se vždy dovoláte našim vedoucím a pravidelně vás budeme informovat a zásobovat fotografiemi na našem FB. Kapesné na skipasy, případně další nutnosti a potřebnosti jako jsou bonbony apod. :)

Co nás čeká: minimálně 4 dny lyžování v Čenkovicích. Děti budou učit lyžovat naše certifikované lyžařské instruktorky Danka a Gába (lyže) a Anička (snowboard). Pokud se budou chtít děti učit na snowboardu, rozhodně doporučujeme, aby si sebou vzaly i lyže! Bohužel asi nebude dostatek sněhu na běžky a sáňky apod., nicméně vzít s sebou je můžeme, vozík to uveze. Kromě lyžování plánujeme i nějaké výlety (bazén, bobová dráha, muzeum, pevnost, Králíky...) a chybět nebudou ani hry a tvoření...

Jídlo: vlastní jídlo na sobotu (začínáme až teplou večeří) a pití (nejlépe v termosce) na cestu. Jinak je po celou dobu pobytu zajištěna strava - plná penze.

Kontakty, přihlášky a informace: Danka Chaloupková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 776198160

Co se v našem oddíle děje a spoustu dalšího se dozvíte na našem facebooku:

 

 https://www.facebook.com/groups/kmen.iktomi/