15. - 22. 2. 2020 Nekoř - Čenkovice v Orlických horách

Sraz: v sobotu 15. 2. 2020 v 9:30 na klubovně, kde naložíme lyže a případně i batohy a pak se společně přesuneme na hlavní nádraží. Vlak směr Ústí nad Orlicí odjíždí v 10:56. Děti můžete předat už na klubovně.

Návrat: v sobotu 22. 2. 2020 v 15:02 na hlavní nádraží - v tu dobu by měl dojet i vozík s lyžema, které si budete moci rovnou rozebrat (pravděpodobně na parkoviště u Tesca).

Cena: 4000,- bez skipasů. Doplatek budeme vybírat v sobotu na sraze, případně můžete zaslat na náš účet 2600420497/2010. Do poznámky uveďte jméno dítěte a HORY - DOPLATEK. Děkujeme.

S sebou: věci na vícedenní výpravu, brát si nemusíte spacáky a ešusy, naopak nezapomeňte přezůvky, hygienické potřeby včetně ručníků, plavky, zimní sportovní oblečení a vybavení - všichni budou mít helmu! Nezapomeňte potvrzení o seřízení vázání a kartičku pojišťovny. Nedávejte dětem mobily, tablety apod. V případě potřeby se vždy dovoláte našim vedoucím a pravidelně vás budeme informovat a zásobovat fotografiemi na našem FB. Kapesné na skipasy, případně další nutnosti a potřebnosti jako jsou bonbony apod. :)

Co nás čeká: minimálně 4 dny lyžování v Čenkovicích. Děti budou učit lyžovat naše certifikované lyžařské instruktorky Danka a Gába (lyže) a Anička (snowboard). Pokud se budou chtít děti učit na snowboardu, rozhodně doporučujeme, aby si sebou vzaly i lyže! Bohužel asi nebude dostatek sněhu na běžky a sáňky apod., nicméně vzít s sebou je můžeme, vozík to uveze. Kromě lyžování plánujeme i nějaké výlety (bazén, bobová dráha, muzeum, pevnost, Králíky...) a chybět nebudou ani hry a tvoření...

Jídlo: vlastní jídlo na sobotu (začínáme až teplou večeří) a pití (nejlépe v termosce) na cestu. Jinak je po celou dobu pobytu zajištěna strava - plná penze.

Kontakty, přihlášky a informace: Danka Chaloupková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 776198160