Kronika

Kronika a zprávy z akcí

Datum začátku akce: 21.11.2019
Datum konce akce: 23.11.2019

Chtěli jsme před zimou ještě udělat vandrovací výpravu a myslím, že se to celkem povedlo. Počasí bylo přiměřeně drsné, pár věcí nevyšlo podle plánu, ale nakonec dopadly dobře, takže to mělo všechny atributy akce, na kterou budou snad všichni zúčastnění dlouho vzpomínat.

Datum začátku akce: 24.10.2019
Datum konce akce: 29.10.2019

Akce se konala v říjnu 2019, ve dnech 25. (pátek) až 30. (středa).

Tentokrát jsme se za zážitky vydali na České a Slovenské pomezí do kopcovité krajiny Bílých Karpat. K výletům lákalo nejen nádherné okolí, ale především shovívavé počasí, které nás prvních pár dní šetřilo. Nakonec se vytáhlo i s trochou zimy, ale to už k říjnu a horám prostě patří. A nám to ve výletování rozhodně nezabránilo. Abychom se neuchodili, občas jsme si pro změnu zaběhali při hrách jako Noemova archa nebo Dostavníky. Šikovné ruce zase děti zaměstnaly výrobou podzimních mandal a barvením triček.

Podzimky letos organizovala hlavně Gabča, která nejenže se piplala s každou maličkostí, ale dala dohromady krásně fungující celek, za což jí patří obrovský dík. A poděkování si určitě zaslouží i všichni pomocníci, kteří plánovali, účastnili se, dokumentovali, vozili materiál a vůbec můžou za to, že všechno správně šlapalo.

Datum začátku akce: 09.08.2019
Datum konce akce: 11.08.2019

V den, kdy z tábora odjeli členové nejmladší družiny, tak se z něj vypravila i skupina zbylých dětí vedena rádci jednotlivých družin. Spolu s nimi jsem šel i Cvrček a já (Šestka). Nebyli jsme rozdělení na jednotlivé družiny, ale jako jedna velká skupina a všude, kam jsme přišli z nás tak měli větší radost.